Úvod Diskusie

Diskusie

Potrebujete poradiť? Pridať otázku >>


Diskuse (128 komentářů)

Darina, (22. 02. 2011 11:47) Reagovat
Dobrý deň. Mám problémy s krčnou chrbticou a celkovo s chrbticou a tiež som si všimla, keď som viac v strese tak sa mi bolesti vystupňujú.Veľa pracujem na počítači a celkovo keď som pri práci jednostranne zaťažená mám pocit, že až pulzuje v atak boli, že mám pocit pálenia a na dotyk ako keby som mala modriny.Niekedy mávam pocit, že mávam tlak i dopredu a horšie s mi dýcha. ďakujem za rady.
yano, (07. 03. 2011 17:49) Reagovat
Dobry den,dlhsi cas mam problemy s piskanim v usiach a urcitu dobu som mal aj problemy so zavratami,ale je to uz dlhsi cas OK.Mam priatelku ktoru velmi lubim a ako romantik si ju na prechadzakach obcas rad posadim na plecia/na krk. Chcem sa spytat ci si tym mozem znovu privodit stavy zavrati..ci je to velmi skodlive na krcnu chrbticu..
ada, (13. 04. 2011 16:44) Reagovat
Keď sa natiahnem, puká mi medzi lopatkami. Je to normálne? Skoro vzdy to pukne. Zatial to neboli, ale bojim sa, aby to nebol nejaky vyrastok,alebo nieco take. Dakujem
Lenka, (13. 04. 2011 20:28) Reagovat
Chcela by som poprosiť o preklad týchto výsledkov do laickej reči. Ide o MRT krčnej chrbtice. - Spinálny kanál ľahko redukovaný viaceťážovo, pri obraze počínajúcej deform. spondylózy, s maximom v segmente C3/4, až charakteru margin. osteofytov. Miecha bez zmeny signálu, resp. expanzívnych zmien. Štrbiny - úžšie L3/4 a L4/5. Sagit.rezy - bez protrúzie diskov. Axiálne rezy C3/4 - C6/7 bez protrúzie diskov - spondylogenne užší CK - do 9 mm v AP priemete, recesy symetrické, užšie v segmente C3/4 vpravo a C6/7 bilat. (moja doktorka mi to vysvetlila...ale ja som si to nezapamätala) prosím o priblíženie mojej situácie. Ďakujem Lenka
Slavka, (20. 04. 2011 15:46) Reagovat
V poslednom čase pociťujem bolesti hlavy a tlak v ušiach. Cítim ako keby som mala tlakv hlave smerom von cez uši.Večer sa mi točila hlava. Myslela som, že mám vysoký tlak, pozerala som po internete a našla som niečo podobné a týka sa to krčnej chrbtice. Myslíte že by to tak mohlo byť? A čo s tým?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Krčná chrbtica.sk
Kontakty